با توجه به حمله هکرها به زیرساخت های ابرآروان به ناچار ابرک های یسنا بر روی سرورهای دیگری مستقر در دیتاسنتر آسیاتک راه اندازی گردید. لذا نرم افزار شما دیگر به صورت خودکار آپدیت نمی شود مگر اینکه آنرا به صورت دستی بروزرسانی نمایید.
طریقه بروزرسانی خودکار به طور کامل با ویدئو آموزشی در لینک زیر قرار گرفته است:
yun.ir/utxoh5

طریقه آپدیت آفلاین نرم افزار مالی و فروشگاهی مایکروسافت

چرا آپدیت به نسخه 2021.3.21.1 ضروری می باشد؟!

تا کنون کلیه تاریخ های برنامه به صورت 13## مارک آپ شده بود لذا گزارشات سفارشی شما دیگر دیتای سال 1400 را نمایش نخواهند داد. بنابراین ضروری است که با استفاده از آموزش آپدیت آفلاین نرم افزار خود را به آخرین نسخه بروزرسانی نمایید:
yun.ir/utxoh5

طریقه آپدیت آفلاین نرم افزار مالی و فروشگاهی مایکروسافت

چرا یسنا این کار را برای ما انجام نمی دهد؟

در حال حاضر بیش از 14000 کاربر از نرم افزار یسنا استفاده می کنند که در صورتیکه فرایند آپدیت آفلاین به ازای هر صندوق حدود 15 دقیقه (با داشتن اینترنت حداقل 16مگابیت) زمان ببرد (که طبعا بیشتر زمان می برد) و با فرض وجود سه صندوق بازای هر فروشگاه حدود 21000 نفر/ساعت زمان نیاز داریم تا کلیه مشتریان را به آخرین نسخه بروزرسانی کنیم. لذا با توجه به تعطیلات سال نو و محدودیت های کرونایی و نیز محدودیت های موجود به واسطه حمله پیش بینی نشده به سرورهای ابر آروان ناچاریم از شما همکاران عزیز بابت بروزرسانی نرم افزار کمک بگیریم در غیر این صورت با وضعیتی مشابه وضعیت کال سنتر Call Center مرکز تماس ابر آروان مواجه خواهیم شد. وضعیتی که بدلیل عدم شفافیت با عصبانیت و حتی خونریزی !!! (مستر تیستر عزیز (دکتر حمید سپیدنام) برخی همراهان عزیز همراه بود. 😔😔😔😞😞😞

طریقه آپدیت آفلاین نرم افزار مالی و فروشگاهی مایکروسافت

ارسال پاسخ

question