یسناسیستم YasnaSystem
منو موبایل

یسناسیستم YasnaSystem

درباره ما

مقدمه

یسنا سیستم با کسب دانش مدیریت اطلاعات و تکیه بر تجربه خود، بنا بر نیاز نرم‌افزاری کشور در زمینه طراحی و تهیه راهکارهای فارسی و بومی با رویکرد ارائه راهکارهای جامع فروش، مالی و انبار مرتبط با سیستم‌های توزین و خرده فروشی فعالیت خود را بروی برترین پکیج نرم افزاری در این حوزه در دنیا تحت عنوان Microsoft Dynamics POS آغاز نمود.

تلاش جهت گسترش حضور مستمر در بازار تجارت الکترونیک از طریق ارتقاء کیفیت محصولات و ارائه خدمات پس از فروش ارزشمند به مشتریان از اهداف سازمانی شرکت می باشد.

ما براین باوریم که پیشرفت و توسعه هر صنعتی بیش از این که نیازمند سرمایه مادی باشد، نیازمند نیروی انسانی دانش محور و دلسوز است. لذا با بکارگیری نیروی های متخصص و کار آزموده، سعی نموده ایم گام های مطمئن تری برداشته و نقش مهمی را در بهبود و توسعه فناوری اطلاعات کشور در حوزه خرده فروشی ایفا نماییم.

گروه نرم افزاری یسنا سیستم در ارائه محصولات کیفیت محور و استفاده از آخرین دست­آوردهای تکنولوژی روز دنیا را مد نظر داشته و توانسته محصولات با کیفیت بالا به جامعهIT  کشور عرضه نماید.

شایان ذکر است به سبب ماژولار بودن محصولات گروه نرم افزاری یسنا سیستم، محدودیت کاربری نرم افزار تنها برای یک صنف و قشر خاص معنا ندارد و در حال حاضر پکیج نرم افزار فروشگاهی یسنا سیستم به عنوان یکی از سه انتخاب اول صنوف نان و شیرینی، آجیل و خشکبار، پروتیین و هایپرمارکت به جهت محاسبه خالص وزن و بهای تمام شده و همچنین تنها نرم افزار مورد تایید اتحادیه اصناف ذکر شده می باشد و همچنین گروه نرم افزاری یسنا سیستم علاوه بر ارائه خدمات به اصناف ذکر شده به صنوف پوشاک، مجتمع های تعمیرگاهی خودرو، مجتمع های رفاهی و تفریحی، رستوران و کافی شاپ، هایپر میوه و سبزیجات، آبمیوه و بستنی، فروشگاه های اینترنتی، لوازم خانگی، سکه و ارز، لبنیات، آرایشی و بهداشتی، لوازم ورزشی، فرش و … ارائه خدمت نموده است.

 

معرفی

گروه نرم افزاری یسنا سیستم فعالیت خود را بصورت غیررسمی از سال 1386 در حوزه اتوماسیون های خرده فروشی با تکیه بر دانش و علم برنامه نویسی بصورت خودساخته آغاز و با الطاف خداوند باری تعالی و صاحب نظران این حوزه و اعتماد کارفرمایان صاحب برند به این نوزاد نو پا مسبب پیشرفت چشمگیر این تیم گردیدند.

در سال 1395 با ازدیاد حجم مشتریان و بزرگ شدن نوزاد نو پا بر آن شدیم که ساختار و چارت سازمانی گروه نرم افزاری یسنا سیستم بصورت رسمی تر و با شاکله ای منظم تر و در قالب سازمانی به رشد خود ادامه دهد، در نتیجه با حضور جمعی از کارشناسان زبده در حوزه های مالی، نرم افزارهای فروشگاهی و اتوماسیون های انبار؛ سازمان مقسم به دو بخش اصلی تولید و عملیات گردید که هدف و غایت هر دو بازوی سازمان در وهله اول ارائه پکیج نرم افزاری مطابق با استانداردهای روز حوزه IT و ارائه مشاوره کسب و کار نوین و در وهله دوم بالابردن ارائه خدماتی ارزنده و شایسته به کارفرمایان گرانقدری که به گروه نرم افزاری یسنا سیستم اعتماد نمودن، است.

با توجه به این امر که سایر همکاران و رقبا، نسبت به گروه نرم افزاری یسنا سیستم؛ سابقه طولانی مدتی را در این حوزه صرف ارائه خدمات نموده اند، گروه جوان نرم افزاری یسنا سیستم قادر به کسب رتبه عالی در بین این عزیزان و سایر نرم افزارهای خرده فروشی و توزین و جز سه انتخاب اولیه اصناف مهم و کلیدی کشور بوده است و در سالهای اخیر شاهد مهاجرت کسب و کارهای بزرگ و چند شعبه ای از نرم افزار های سابق خود به گروه نرم افزاری یسنا سیستم بهمراه Convert و انتقال اطلاعات از نرم افزار قبلی به نرم افزار یسنا سیستم بوده ایم.


 اهداف و چشم اندازها

تمام سعی و هدف نهایی گروه نرم افزاری یسنا سیستم ارائه خدماتی ارزنده و جامع با حداقل هزینه برای مدیران ارشد و کارفرمایان حوزه های خرده فروشی؛ در راستای کاهش دغدغه های آماری و مالی مدیریتی با بهره گیری از به روزترین متدهای حوزه IT ، دانش برنامه نویسی و تجربیات گرانبها؛ با هدف اتخاذ تصمیم به موقع می‌باشد.

در همین راستا رسالت تمام کارشناسان گروه نرم افزاری یسنا سیستم داشتن روحیه همکاری و همیاری با کارفرمایان محترم در جهت پیشبرد اهداف سازمانی آن مجموعه محترم در قالب یک فضای امن داده‌ای می‌باشد.

گروه نرم افزاری یسنا سیستم با بررسی‌های فنی و فرآیندی نرم افزارهای موجود در بازار که سالیان درازی در این عرصه ارائه خدمات نموده اند؛ عزم خود را بر این نهاد، محصولاتی ارائه نماید که علاوه بر داشتن مزیت‌های رقابتی نسبت به نرم‌افزارهای موجود، معایب گزارش شده از سوی مدیران مجموعه ها را برطرف نموده و بدین ترتیب مدعی ارائه دهنده راهکاری نو، فرآیندنگر و دارای معماری متمایز از نرم‌افزارهای موجود باشد. هم‌چنین استفاده از تکنولوژی‌های روز، امنیت داده، تولید محصول بدون خطا و اطمینان بخشی به مدیران را وظیفه خود دانسته است.

پس هدف نهایی گروه نرم افزاری یسنا سیستم ارائه محصولی است، که نه تنها دغدغه‌های مدیران ارشد در خصوص مدیریت رویه‌های عملیاتی را پاسخ دهد بلکه در مقایسه اطلاعات آماری، مالی و اتخاذ تصمیم‌ به موقع آنها، از خلاقیت و نیل به اهداف سازمانی آنها نیز پشتیبانی کند.